Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Sektörel Bilgiler İstek ve Öneriler İletişim Türkçe English Français

Bugün :     

Anasayfa Site Haritası E-Mail Göndermek İçin Tıklayınız...
Şirket Profili

   1982 yılında ERŞAN HOLDİNG bünyesinde uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyete başlamış olan ERBAY bu yıllarda İran’a yıllık 250.000 ton arpa-buğday, 100.000 ton mercimek ve 25.000 ton dondurulmuş et taşıması ile uluslararası taşımacılık sektörünün yanı sıra yurt içi taşımacılıkta da Ilgın Şeker Fabrikasının 300.000 ton şeker pancarı taşımasıyla sektörde yerini almıştır. Daha sonraki yıllarda Türkiye’nin dış ticaretindeki değişim ve gelişime paralel olarak ERBAY hizmetlerini geliştirmiş ve günün şartlarına uyarlamıştır. Günümüzde 20 yılı aşan deneyim ve tecrübesiyle uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

   Bugün Akdeniz’in en büyük RORO işletmesi sıfatını taşıyan UN RO-RO şirketinin ortağı ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş olan RODER Araç Muayene İstasyonu ve RODER öncülüğünde Ankara’da kurulmakta olan Uluslararası Nakliyeciler Üssünün kurucu ortaklarından biri olan ERBAY; 20 yılı aşkın engin tecrübesi ile uluslararası taşımacılık konusundaki tecrübesini her yıl yenileyerek, altyapısını her yıl daha da güçlendirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti uluslararası standartlarda sunarak lojistik pazarının lider firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.

   ERBAY dinamik ve deneyimli insan gücü, teknolojik imkanları, müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörde standartları belirleyen firmalardan birisidir.

   ERBAY Avrupa, Asya ve Ortadoğu pazarında birçok yerel forwarder ve nakliye firmasıyla ortak projeler gerçekleştirmiştir. Almanya\Münih ve Regensburg’daki güçlü partner ağı ile, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

   ERBAY müşterilerine hızlı, esnek, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Sanayiinin farklı dallarında farklı uzmanlıklar isteyen yükleri en uygun koşullarda taşıyarak müşterilerine yatırımlarında rehberlik etmektedir.


   ERBAY gücünü müşterilerinin hizmet anlayışına duydukları güvenden almaktadır. İşte bu yüzden geçmişte olduğu gibi bugün de hizmet anlayışıyla bu güvene layık olmak için yeni çözümler arayışındadır.

   ERBAY’ın Taşımacılık Stratejisi; müşterilerinin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda teslim etmek üzerine kuruludur.

   Günümüz dünyasındaki bilgi teknolojilerinin gelişmesi, sınır kavramının kalkması ve küreselleşme sonucundaki değişimle birlikte sektördeki değişimlere kayıtsız kalmayan ERBAY global gelişmelere açık ve geçmişindeki değerlere bağlı kalarak istikrarlı bir büyümeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz